Skip to content Skip to footer

Sık Sorulan Sorular

İletişim kanallarımızdan birini kullanarak bize ulaşın .Kendinizi ve ya Şirketinizi tanıtın.Satın almak istediğiniz ürün çeşitlerini müşteri temsilcimize iletin .Müşteri Temsilcimiz size ürünlerin katalog ve ya pdf’ ni gönderecektir. Size uygun modeleri seçerek sipariş sürecine başlayabilirsiniz.

Sipariş verme sürecinde, ürünün fotoğraflı veya videolu incelemesini sağlamak mümkündür. Bu aşama fabrikalardaki gerekli şartlar sağlandıktan sonra ekibimiz tarafından müşterimize gönderilebilir.

Her zaman müşterilerimizin açısından düşünüyoruz. Türk markası ve fabrikası, ürünlerini fiyatlandırırken ulusal para birimi olan Türk Lirası’nı ve USD kullanır. Biz de müşterilerimize gönderdiğimi ürün katalog(pdf) ürün bilgisini ve fiyat bilgisini belirtiyoruz. 

Daha önce Ongross ile çalıştıysanız ve hesabınızda kalan para varsa, hesabınızda 1$ olsa bile bizimle bir sonraki iletişiminize kadar paranın güvende kalacağından emin olabilirsiniz. Finans departmanımız, işbirliğinin sınırlama süresi ne olursa olsun, müşterilerimizin tüm hesaplarıyla ilgilenir ve gerekli bilgilendirme yapar..

Defoyu fark ettiğinizde detaylı olarak fotoğraf veya video çekimini yaparak whatsapp üzerinden ve ya e-mail  adresimize  iletebilirsiniz. Kalite kontrol birimimiz hatalı ürünleri detaylı inceleyerek çözüm odaklı yaklaşımıyla sorununuzu çözecektir.

Ongross olarak siparişinizi  eksiksiz  ve zamanında kargo şirketine teslim ederiz. Kargo, Teslimat  şirketine teslim ettiğimize dair dekontu müşterimizle paylaşırız. Sonraki süreç taşıma şirketiyle müşteri arasında devam eder. Teslim edilen her paketin (koli) güvenliği ve sorumluluğu  kargo, taşımacılık şirketine aittir .

Bilgi alma sürecinden sipariş sürecine kadar ekibimiz her adımda bilgi ve destek hizmeti sağlamaktadır.

Ongross para yatırma sistemi ile çalışır. Bu, fabrikadan temin edilebilen malların hızlı sipariş edilmesini ve ya istediğiniz taktirde üretime başlanmasını sağlar. hazırlanan kataloglardaki model stokları  hızlı  tükenebiliyor, bu yüzden  alternatif modellerimiz her zaman mevcut olup müşterilerimize  çeşit  oluşturuyoruz. Çünkü Türk markalarının ve fabrikalarının güncel  ürünleri büyük talep görüyor.

ONGROSS

Kurumsal & Profesyonel Süreç

Ongross'un uluslararası yetkinliği ve tecrübesiyle ticareti bizimle keşfedin!

HER ZAMAN EN İYİSİ

Farkımız Nedir?

Ongross her şeyden önce müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Uluslararası tedarik ve toptancılık alanında tecrübemiz sayesinde müşterilerimize konforlu ve güvenilir bir alışveriş süreci sunuyoruz.

Rakipsiz Fiyatlar

Üretici firmalarla bire-bir anlaşmalarımız sonucunda teklif ettiğimiz fiyatlar  toptan satış mağazalarının fiyatından % 7 – 15 daha düşük olmaktadır.

Kusursuz ve Eşsiz Modeller

Mağazanıza ve zevkinize uyan en yeni ürünleri  birlikte seçelim.Bizimle çalışmanın keyfini çıkarın

Kalite Anlayışı

Ürünler her zaman kalite kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilir. Düzgün dikişler, canlı baskılar ve kaliteli bir işçilik adına müşterilerimize  garanti veriyoruz .